Elektrické vykurovanie, kúrenie | v-system elektro

Elektrické vykurovanie a ochranné systémy

Elektrické kúrenie - 100% regulácia - 100% účinnosť

48 hodín technická podpora

Vyhrievanie zeminy

Vyhrievanie zeminy pomocou elektrických vykurovacích káblov je moderným a často nevyhnutným riešením pre celoročné pestovanie plodín alebo exotických rastlín v skleníkoch, foliovníkoch a zimných záhradách.

Inštalovaním vykurovacích káblov do pôdy v skleníkoch a fóliovníkoch docielime zlepšenie podmienok pre rast priesad či skorej zeleniny a predĺžime pestovateľské obdobie.

Elektrické vyhrievanie športových trávnatých plôch

Vykurovacie káble inštalované pod športovými trávnatými plochami futbalových alebo golfových ihrísk významne predlžujú hraciu sezónu, udržujú trávnik permanentne v kvalitnom stave a súčasne zabránia jeho poškodeniu v prípade premočenia najmä v jarnom a jesennom období.

Vykurovacie káble sa ukladajú do hĺbky 25 až 30 cm s výkonom cca 100 W/m2 podľa individuálnych pestovateľských požiadavok, resp. potrieb danej športovej plochy.

Vykurovacie káble nie je vhodné inštalovať do ílovitej pôdy alebo rašeliny. Takáto pôda sa pôsobením tepla speká a následne pôsobí ako izolant, čo by mohlo spôsobiť prehrievanie vykurovacieho kábla. Ak je pôda mastná až ílovitá, vykurovací kábel je vhodné obsypať tenkou vrstvou piesku.

Technické riešenie vypracujeme bezplatne na základe konkrétnej požiadavky do 48 hodín

Novinky v ponuke

MCD5Programovateľný termostat MCD5-1999-VS

Nový MCD5-1999-VS programovateľný termostat s dotykovým displejom

Všetky novinky

Používaním stránok prevádzkovateľa V-systém elektro, s.r.o. súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií Prijať