Elektrické vykurovanie, kúrenie | v-system elektro

Elektrické vykurovanie a ochranné systémy

Elektrické kúrenie - 100% regulácia - 100% účinnosť

48 hodín technická podpora

Elektrické podlahové kúrenie - optimum pre sakrálne stavby

Temperovanie sakrálnych stavieb

Elektrické podlahové vykurovacie systémy sú pre temperovanie sakrálnych stavieb mimoriadne vhodným riešením. Klasické spôsoby vykurovania nedokážu vzhľadom k vysokým stavebným výškam interiérov kostolov zabezpečiť primerané tepelné pohodlie, ich prevádzka je drahá a neúčelná. 

Interiér kostola nie je nutné vykurovať celý. Primerané teplo postačuje vytvoriť od podlahy do výšky stojacich veriacich na bohoslužbe, čo je výška necelých dvoch metrov. Vo vyšších polohách až po klenbu lode kostola nie je zvýšená teplota potrebná. Takýto výhodný vertikálny teplotný profil podlahové kúrenie zabezpečí.

Úspora nákladov na vykurovanie

Temperovanie interiéru kostola je selektívne, podlahový vykurovací systém vytvára primerané tepelné pohodlie len v obmedzenej výške. Prevádzka elektrického podlahového vykurovania je mimoriadne úsporná.

Návštevníci obvykle neodkladajú kabáty a preto nie je potrebné v interiéri kostola udržiavať tzv. obývačkovú teplotu. Obvykle je postačujúce udržiavať teplotu podlahy 15 až 18 °C.

Nerušený interiér

Celý podlahový vykurovací systém je ukrytý v podlahe, nie sú viditeľné vykurovacie radiátory, panely, žiariče alebo iné prvky vykurovania, čo je pre interiér kostola pozitívne.

Technické riešenie vypracujeme bezplatne na základe konkrétnej požiadavky do 48 hodín

Novinky v ponuke

MCD5Programovateľný termostat MCD5-1999-VS

Nový MCD5-1999-VS programovateľný termostat s dotykovým displejom

Všetky novinky

Používaním stránok prevádzkovateľa V-systém elektro, s.r.o. súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií Prijať