Úsporné filtre k rekuperačným jednotkám FLUO

Šetrite financie aj životné prostredie vďaka unikátnym filtrom FLUO SAVE. Tieto filtre vyvinuli naši špecialisti. Čím sú tieto filtre jedinečné a aké výhody prinesú zákazníkom, ktorí sa rozhodnú pre náš systém centrálneho riadeného vetrania s rekuperačnými jednotkami FLUO?

Hospodárne a životné prostredie šetriace riešenie filtrov s opakovane použiteľným rámčekom vyvinula naša spoločnosť a sme prví a zatiaľ jediní na trhu, kto toto riešenie ponúka.

Ako už asi viete, filtre v rekuperačnej jednotke sú dôležité na filtrovanie nežiaducich častíc – častíc prachu (polietavého aj domového), peľu, aerosólov z rôznych prípravkov a pod. V jednotke na centrálne riadené vetranie sú umiestnené spravidla 2 filtre – jeden na prívode vzduchu zvonka do domu, druhý na odvode vzduchu z interiéru do jednotky.

Aby bola filtrácia naozaj účinná, je potrebné filtre pravidelne kontrolovať a meniť. Frekvencia výmeny závisí od miestnych podmienok. My odporúčame výmenu filtra spravidla každých 6 až 12 mesiacov. Niektorí naši zákazníci si však filtre radi vymenia aj častejšie, napríklad už po 3 mesiacoch, a zároveň premýšľajú hospodárne a objednávajú si rovno viac filtrov naraz. Šetria tým čas aj financie. Preto sme pre vás pripravili súpravu opakovane použiteľného rámčeka s 10 náhradnými vložkami (filtrami).

Súprava filtrov FLUO SAVE

A teraz sa už dostávame k úvodnej otázke, hoci to už čiastočne zaznelo medzi riadkami. Čím sú filtre FLUO SAVE jedinečné?

  • nákupom súpravy šetríte životné prostredie – jednorazové filtre sú papierové; vďaka kúpe znovu použiteľného rámčeka teda chránite lesy
  • šetria váš čas – súprava obsahuje 10 filtrov a jeden opakovane použiteľný a umývateľný rámček; pri voľbe tohto variantu dostanete súpravu už s dodávkou rekuperačnej jednotky, a nové filtre si tak nemusíte objednávať dokonca 5 až 10 rokov
  • hospodárne riešenienákupom riadeného vetrania so súpravou filtrov (tento variant vám ponúkneme už v rámci počiatočnej cenovej ponuky) ušetríte nielen za poštovné, ale aj financie – súprava je v prepočte finančne výhodnejšia až o 40 % než jednorazové filtre

Filtre FLUO SAVE máme k dispozícii ku všetkým centrálnym vetracím jednotkám v našej ponuke.

Úsporné filtre FLUO SAVE sú benefitom pre našich zákazníkov, ktorí si zvolia riešenie centrálneho riadeného vetrania s jednotkou FLUO.

Každý mesiac posielame zaujímavé informácie, ako správne vykurovať, vetrať alebo získavať energiu. Prihlásením súhlasíte s podmienkami.

Zadať nezáväzný dopyt

Pridať ďalšiu prílohu

Prihlásenie na odber noviniek

Prihlásenie na odber noviniek

Děkujeme za Vaši poptávku.

Formulár bol úspešne odoslaný na info@v-system.sk.

Ďakujeme za registráciu.

Formulár bol úspešne odoslaný na info@v-system.sk.

Ďakujeme za registráciu.

Formulár bol úspešne odoslaný.

Ďakujeme za registráciu.

Pokud byla úspěšná, informace o registraci přijde obratem do Vaší e-mailové schránky. Prosíme zkontrolujte si.